Aktuality / akce

Nový nábytek v herní místnosti

Milí přátelé, vážení dárci,

v měsíci červnu jste nám ve veřejné sbírce na platformě donio.cz mohli přispět na nábytek do herní místnosti v Domově sv. Zdislavy. Sbírka probíhala ve spolupráci s Nadačním fondem sester františkánek Aby dobro mohlo růst. Díky vám a vaší štědrosti se podařilo vybrat 27 050 Kč. Peníze ze sbírky byly použity na různobarevné židličky a stolečky pro děti od firmy Bukotec s.r.o. Židličky a stolečky jsou z masivního dřeva.

Naši školkáčci nový nábytek již plně využívají, proto bychom vám chtěli poděkovat za to, že vás náš projekt oslovil a rozhodli jste se jej finančně podpořit. Děkujeme!

Vaše Rodina Předbořice

 


Toto byla již třetí veřejná sbírka, kterou jsme ve spolupráci s Nadačním fondem sester františkánek Aby dobro mohlo růst založili. Náš spolek Rodina Předbořice provozuje zařízení pro předškolní děti bez státních příspěvků. Nadešel však čas, kdy bychom se rádi zařadili do sítě dětských skupin. To má však jasně dané požadavky, které se právě díky vaší ochotě a finanční podpoře daří naplňovat. Děkujeme!
 

Které projekty se díky vám již uskutečnily?
   – rekonstrukce dětského hřiště
   – sanitární vybavení 
   – nábytek v herní místnosti